gulucukyayinlari.com, üyeleriyle ilgili bilgilerin nasıl kullanıldığı ve paylaşıldığının üyeleri için ne kadar önemli olduğunun sorumluluğu ve bilincindedir.


gulucukyayinlari.com web sitesinde yayınlanan ve şu anda okumakta olduğunuz Gizlilik Sözleşmesi adı altındaki bu beyan, gizlilik politikamıza dair açıklamalar içermektedir.

gulucukyayinlari.com web sitesini ziyaret etmekle, bu gizlilik beyanında belirtilen uygulamaları kabul etmiş ve bunlara uymayı taahhüt etmiş sayılırsınız.

Kişisel Bilgileriniz, Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı ve Güvenliği

gulucukyayinlari.com, web sitesinde yer alan kayıt formları ve sipariş formları vasıtasıyla adınızı, e-posta adresinizi, telefon numaralarınızı ve posta adresinizi kendi bilginiz ve isteğiniz dâhilinde vermenizi talep etmektedir.

 

gulucukyayinlari.com, yukarıda sıralanan kişisel bilgilerinizi; web sitesi üzerinden siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi layıkıyla sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, ürün ve hizmetleri hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetler hakkında sizi haberdar etmek, yeni ürünler önermek ve ürün siparişlerinizle ilgili olarak 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanmaktadır.

Otomatik Bilgiler, Otomatik Bilgilerin Kullanımı ve Güvenliği

gulucukyayinlari.com, sizi tanımlamaya yardım etmek, sunucumuzda yaşanabilecek olası problemleri teşhis etmek ve web sitemizi yönetmek amacıyla IP adresinizi kullanmaktadır.

Sitemizin kullandığı "cookie" dosyaları, gulucukyayinlari.com'u her ziyaret ettiğinizde giriş bilgilerinizi tekrar tekrar girme zahmetinden kurtarmak için (siteye giriş için kullanıcı adı olarak da kullandığınız e-posta adresinizi ve şifrenizi) internet tarayıcınız vasıtasıyla kaydeder. gulucukyayinlari.com, alışverişlerinizi takip etmek ve ilgilenebileceğiniz etkinlikler ile ilgili içerik sağlamak ve sitede yaptığınız işlemlerle bağlantılı olan diğer nedenlerle cookie dosyalarını kullanabilir.

E-posta Bilgileriniz ve E-posta İletişimi

gulucukyayinlari.com'a üye olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece gerek haftalık bilgilendirme iletileri, gerekse ilgi alanlarınıza göre özelleştirilmiş iletiler e-posta adresinize gönderilebilir. Dilediğiniz zaman bu iletilerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınızı kullanabilirsiniz. Bu e-postaların içeriği, satın almış olduğunuz ürün ile ilgili bilgileri ve/veya ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler hakkında bilgi ve Gülücük Yayınları  tarafından uygulanan promosyonları içerebilir.

İrtibat Bilgileriniz, İrtibat Bilgilerinizin Kullanımı ve Gizliliği

gulucukyayinlari.com'a kaydettiğiniz irtibat bilgileriniz, gereken hallerde sizinle sitemizde yaptığınız işlemlerle ilgili olarak temas kurabilmek için kullanılmaktadır.


Yasaların men ettiği durumlar haricinde, isim veya adresiniz Gülücük Yayınları ı tarafından diğer kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Üçüncü bir tarafın kimliğinizin ifşasını talep eden bir mahkeme celbi veya diğer bir yasal evrakı bize iletmesi halinde, Gülücük Yayınları sistemimize kayıtlı güncel adresinizi kullanarak durumu size bildirmek için gerekli tüm çabaları gösterecek; irtibat bilgilerinizin güncel olmamasından veya başka şekillerde size bildirimde bulunamayacak durumda olmaktan dolayı sorumlu tutulmayacaktır.

İflas veya mülkiyetin diğer şekillerde devri halinde irtibat bilgileriniz halefe devredilecektir. gulucukyayinlari.com, kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamların talep etmesi halinde kişisel bilgilerinizi söz konusu resmi makamlarla paylaşma hakkını saklı tutar.

Bilgilerinizin Güvenliği
Siparişinizin tamamlanması aşamasında fatura bilgileriniz ve hesap bilgileriniz gibi size ait mali bilgiler, gulucukyayinlari.com tarafından aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Gülücük Yayınları , önceden vereceğiniz izin olmaksızın size ait mali bilgileri üçüncü şahıs kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşmayacaktır.

Gülücük yayınları , kontrolü altındaki bilgilerin kaybedilmesi, kötüye kullanılması veya tadil edilmesini önleyecek şekilde gerekli güvenlik önlemlerine sahiptir.

Bildirim ve Revizyonlar

Gülücük Yayınları , idari ve operasyonel açıdan sürekli olarak gelişmekte; kurumsal yapısı çerçevesinde gerekli revizyonları süratle uygulamaya koymaktadır. Bu gelişmeler paralelinde, Gizlilik Sözleşmemiz da bu gelişmeler paralelinde revize edilmektedir. Gizlilik Sözleşmemiz ile ilgili son değişiklikleri görmek için web sitemizi sık sık ziyaret etmenizi öneririz.

Aksi belirtilmediği takdirde, mevcut gizlilik politikamız siz ve hesabınızla ilgili olarak kendi isteğiniz ile sisteme kaydettirdiğiniz bütün bilgiler için geçerlidir.

Ödeme ve sipariş iptali ile ilgili şu konuları dikkatle incelemenizi rica ederiz:

Havale veya EFT ile yapacağınız alışverişlerde siparişlerin işleme alınma zamanı web sitesinden siparişin verildiği an değil, yaptığınız havale veya EFT'nin firma hesaplarında görüntülenmesinden sonradır.

Havale yolu ile verilen özel  siparişlerde havale yapıldıktan sonra yazım işlemine başlanacaktır.

Kredi kartı ile verilen siparişlerde, siparişinizin iptal edilmesini istiyorsanız en geç 24 saat içinde,  (0212) 416 69 04-05 numaralı telefondan müşteri temsilcimize ulaşarak ,işleminizi iptal ettirebilirsiniz.

Tüm siparişler yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura ile birlikte kargoya verilir. Verilen hizmetlerin fatura ya da fişi ise, adresinize posta yolu ile  gönderilecektir.

KDV oranları ürün sınıfına göre değişkenlik göstermektedir.


Siparişiniz ile ilgili soru ve sorunlarınızla ilgili olarak info@gulucukyayinlari.com e-posta adresinden veya (0212) 416 69 04-0212 416 69 05 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Garanti ve Ürün İadesi İle İlgili Bilmem Gerekenler Nelerdir?

gulucukyayinlari.com web sitesinden satın aldığınız hizmet yada ürünler genellikle kitap,oyun ya da kişiye özel masaldır. Kişiye özel masallar,verdiğiniz bilgiler üzerine sizin için özel hazırlanmaktadır. Bu sebep ile iadesi mümkün değildir. Oyunlar kategorisindeki açıklamaları dikkatlice okuyup, neyi satın aldığınızı anlamanız gerekmektedir.Bilgisayarınıza indirdiğiniz oyun vs. lerin geri iade alınması mümkün değildir.Çünkü o ürünü aldığınız anda çoğaltmak vs. gibi işlemleri yapabileceğiniz için, iade kabul edemeyiz.

 Satın almış olduğunuz ürün/ler ile ilgili şu konulara lütfen dikkat ediniz: 

Müşteri memnuniyetine dair hassasiyetimiz  vardır. Ancak kişiye özel yazılan masallarda  ya da tiyatro oyunlarında, oyun ya da masalın  beğenilmemesi vs. gibi konularda yapılabilecek bir şey yoktur.

 

Kişiye özel yazılan masallar için, 7 gün içinde düzeltme isteme hakkınız biz de saklıdır. Sonradan yapılmasını istediğiniz ekleme ve çıkarmalar, dikkate alınmayacaktır.

 Para İadesi Nasıl Yapılır? Şartlar Nelerdir?

Sitemizden indireceğiniz ürünlere zaten o anda sahip olmuş olacaksınız.Ancak, özel masalınız, siparişinizden itibaren 7 gün içinde size mail yolu ile ulaşmazsa, paranızı geri isteme şansına sahipsiniz.

 


İletişim Bilgilerimiz

Sormak istediğiniz diğer konular için aşağıdaki adres bilgilerinden veya belirtilmiş olan telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz:

GÜLÜCÜK YAYINLARI

 

Tercüman Sitesi

A-7 Blok Kat :15 D:62

Cevizlibağ/Zeytinburnu/İstanbul

 

Tel: (0212) 416 69 04-05

E-posta:info@gulucukyayinlari.com


Diğer Hususlar

gulucukyayinlari.com web sitesinde, tanıtım veya referans amacıyla başka sitelerin linkleri bulunabilir.

gulucukyayinlari.com, bu web sitelerinin gizlilik politikalarından, içeriklerinden veya üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir.


gulucukyayinlari.com, kişisel olarak tanımlanabilir müşteri bilgilerinin toplanması, saklanması ve ifşası ile ilgili olarak fiziksel, elektronik ve prosedürsel koruma önlemleri kullanmaktadır. Gülücük Yayınları güvenlik prosedürleri, bazı durumlarda kişisel bilgi ifşa etmeden önce kimliğinizi kanıtlamanızı talep edebileceğimiz anlamına gelmektedir.

Gülücük yayınları, sistemine giriş için sizin tarafınızdan tespit edilmiş olan kullanıcı adı ve şifrenizin korunması ve gizliliği, bilgisayarınızın yetkisiz erişime karşı korunması açısından sizin için de büyük bir önem taşımaktadır. Özellikle kamuya açık alanlarda paylaşılan bir bilgisayardan gulucukyayinlari.com sistemine üyelik bilgilerinizle giriş yaparsanız, sistemden çıkış yaptığınızdan emin olunuz.

Gülücük yayınları  bünyesindeki herhangi bir çalışan, kullanıcı adınızla birlikte girmiş olduğunuz şifrenizi hiç bir şekilde talep etmez, etmeyecektir. Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için kullanıcı adı ve şifrenizin korunması amacıyla gerekli önlemleri almaya özen göstermeniz gerekmektedir.

gulucukyayinlari.com web sitesinde yayınlanan bu gizlilik beyanı, bu sitedeki uygulamalar veya bu sitede yaptığınız işlemlerinizle ilgili herhangi bir nedenle şüphe taşıyor veya kaygı duyuyorsanız, lütfen info@gulucukyayinlari.com e-posta adresinden veya 0212 416 69 04-05 numaralı telefondan bizimle iletişime geçiniz.

Bize olan güveniniz için teşekkür ederiz.(Yukarıdaki metinde sözü edilen web sitesi gulucukyayinlari.com, internet üzerinden satış yapan resmi web sitesidir.

Gizlilik Sözleşmesi Revizyon Tarihi: 25.11.2015